Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A hivatalos chrome os-t hol...

A hivatalos chrome os-t hol lehet letölteni?

Figyelt kérdés

Pc re szeretném telepíteni de nem tudom,hogy van belőle több verzió vagy másolat?

Mert egy helyen pl ezt találtam [link]

De a hivatalosra meg azt írják,hogy ez a jelenlegi verzió száma 88.0.4324.186 az előző oldalon meg 24-el kezdődik tehát az lehet nem is az?

Találtam még egy oldalt de itt meg mintha laptopokhoz lenne vagy ilyesmi,viszont itt egyezik a verzió szám [link]



2021. febr. 23. 03:17
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

sehonnan, csak géppel együtt lehet beszerezni, wikipedián ez van leírva:

"Chrome OS is only available pre-installed on hardware from Google manufacturing partners, but there are unofficial methods that allow it to be installed in other equipment."

vannak, amik többé-kevésbé próbálják a chrome-os érzést elhozni: [link]

2021. febr. 23. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen ezt CrOS Linux linkeltem is de akkor ha jól nézem a 88-assal az eredetit is linkeltem na majd megpróbálok abból valamit gépre tenni.
2021. febr. 23. 09:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Esetleg CloudReady, de nincsenek Android alkalmazások.

[link]

2021. febr. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Na de ezt az eredetit ami tényleg az ezt nem lehet felvarázsolni gépre?

[link]

2021. febr. 23. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!