Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Microsoft Teams érzékeli,...

A Microsoft Teams érzékeli, ha felveszek valamit a Windows beépített videófelvevőjével?

Figyelt kérdés

Az egyik oktatónk önkényesen kitalálta, hogy átteszi az előadását szombatra. Ezzel az a probléma, hogy reggel nyolctól délután ötig óráim vannak, egyszerre nem tudok két helyen ott lenni. Arra gondoltam, hogy az egyik órára a laptopomon lépek be, a másikra az asztali gépemről, és az egyiket nézem, a másikat meg felveszem.


A kérdéses óra Teams-en lesz megtartva. Eddig még nem volt itt óránk, ez lesz az első. A kérdésem az lenne, hogy ha a Win+Alt+R billentyűkombinációval én erről az óráról videofelvételt készítek, hogy később megnézhessem, akkor erről értesülhet az oktató? (Pl. Instagramon is kap a másik fél értesítést, ha képernyőképet készítesz, ilyesmire gondoltam.)


A jogi háttérre nem vagyok kíváncsi. Ha önkéntesen átrak egy órát úgy, hogy az mással ütközzön, és erről tud és ennek ellenére is átrakja, akkor nem érdekelnek a jogai. TO amúgy nem reagált a leveleimre, és a tanulmányi előadó sem.



2021. febr. 26. 15:54
 1/2 anonim ***** válasza:
88%
Nem értesít, én is fontosabb előadásokat felvettem és kétszer vissza hallgattam.
2021. febr. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Számit, hogy az online felületet vagy a letöltött programot használom?

2021. febr. 26. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!