Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Steam rendszerrel adódott egy...

Steam rendszerrel adódott egy kis problémám. Mivel újratelepítettem az oprendszert a laptopomon, ezért előtte készítettem steam által egy biztonsági mentést az Assassin's Creed BF-ről.?

Figyelt kérdés

Miután visszatelepítettem a Steamet a gépre, az általuk leírt módon, a mentési fájlokat felhasználva feltelepítettem a játékot. Viszont, a játék indítása után nem találom a régi mentésem.

Ilyenkor mi a teendő?

A válaszokat előre is köszi!



2021. márc. 2. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha mem voltak felhőmentések akkor kezdheted elölről a játékot. Ugye az ACa ubisoft launchert használja. Lehet annak a felhőjében van, (már ha van olyanja) ha szerencséd van.
2021. márc. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi az infót, hát úgy néz ki, akkor el kell kezdenem hatodjára is a játékot... :D Sajnos nem mentette a felhőbe, pedig a szinkronizálás be volt kapcsolva.
2021. márc. 5. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!