Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a baja a qBittorrent-nek?...

Mi a baja a qBittorrent-nek? Ma egyik pillanatról a másikra törölte a gépem. Amikor újra letöltöttem volna, azt jelezte a gép, hogy vírust talált és nem is engedte tovább. Van más biztonságos program?

Figyelt kérdés

2021. márc. 3. 17:00
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
74%

Ha a hivatalos oldalról szeded le, abban vírus nem lesz.

[link]

2021. márc. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
91%
Én nagyon sokáig a Deluge nevű progit használtam, semmi kivetni való nincs benne, a célnak megfelelt.
2021. márc. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
0%
Leszed magával programokat pl. Lavasoft. Kártékony program. Örülj, hogy el lett távolítva. Használj más.
2021. márc. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
18%

Szerintem a legnagyobb baja, hogy b..ik feltölteni.

100x inkább az utorrent.

2021. márc. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

Tegyél fel egy másik verziót próbából. (régebbit)

De a hivatalos oldalról nem vírusos. [link]

2021. márc. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Most azért lettem lepontozva mert leírtam az igazat? GG
2021. márc. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Én nem pontoztalak le (5), de utorrentből (ha már) csak régi verzió. QBitről ilyen információ még nem volt.
2021. márc. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

#1 Onnan töltöttem le először és ma du. is, és arra jelezte a rendszer, hogy vírusos.


#4 utorrent-et használtam ezelőtt, amíg ugyancsak ez a probléma fel nem lépett. Majd kaptam az infót, hogy használjam a qBittorrent-et.

2021. márc. 3. 21:10
 9/28 A kérdező kommentje:
Deluge, UTorrent, qbittorrent kipróbálva most, de mindegyikre azt írja ki a letöltés után a rendszer, hogy "Meghiúsult – Rendszerünk vírust talált"
2021. márc. 3. 21:17
 10/28 anonim ***** válasza:
ezt a böngésző írja ki, nem is értem miért van így nagyon megtévesztő. letöltés mindenképp és rendben lesz. utána ha nekem nem hiszel a fájlon jobb egérgomb és vírusellenőrzés a rendes vírusírtóddal. de korábban linkelték hogy nem vírusos
2021. márc. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!