Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Csak ma kezdtem el használni...

Csak ma kezdtem el használni a Photoshopot, és máris azt írja ki, hogy a lemeztárak megteltek. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

(A C meghajtón van még 6GB)

Már rákerestem neten is, de nem igazán értem, hogy mi ez az egész.

Feljebb nyomtam a teljesítménynél 72%-ra és most már megy, de azt írták, hogy 85% ne menjük. Viszont mi lesz, ha már hosszabb ideje használom és egészen 85-ig fel kell huzkodnom? Vagy ha mit tudom én százig? Akkor már nem használhatom? Vagy hogyan van ez az egész?

Nagyon nem értek ezekhez.



2021. márc. 3. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az valószínűleg a RAM (memória) használat, és többnyire független a szabad tárhelytől.

Esetleg a virtuális memóriát növelheted, hátha segít, de akkor meg legyen több tárhelyed.

[link]

2021. márc. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Növeltem a virtuális memóriát, de ez mire van?
2021. márc. 3. 20:22
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Arra, ha elfogy a fizikai memória (RAM), akkor eltárol ideiglenesen bizonyos futó folyamatok memória használatát. Alapvetően nem praktikus, mert így onnan/oda kell olvasnia/írnia, és egy szimpla HDD-nél érezhető, mivel egy RAM sebességének töredékét tudja. Ez jellemzően nem nagy probléma ilyen felhasználás mellett, de mondjuk egy játék alatt folyamatos képkocka dobást eredményez, azaz "szaggatást".
2021. márc. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ó, köszi :D
2021. márc. 3. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!