Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen jó videó-szerkesztő...

Milyen jó videó-szerkesztő programok vannak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy olyan programot keresek amiben képeket összevágva tudok videót készíteni, illetve videókat is tudok bele vágni. Zenét tudok alá tenni. Esetleg írni a videók, képekhez. Amolyan montázs videót készítenék. Jó lenne egy ,,ingyenes,, alap program. Régen használtam ilyen programot de nem találom valószínüleg már megszűnt.
2021. márc. 8. 11:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Animotica
2021. márc. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az első kommentelő HASZNOS válaszát!
2021. márc. 9. 02:04
 4/9 tabaki ***** válasza:
Az már igaz, nem muszáj MINDEN hasznos választ megköszönni...
2021. márc. 9. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Minek köszönjem meg ha elküld egy (két) haszontalan linket? Amibe szintén van még plusz 4 gyakoris link ? Illetve plusz kioktatás hogy már feltették ezt a kérdést.. Jaj és ráadás nem azokat a szerkesztéseket tudják amire nekem szükségem lenne. Egy szóval a haszontalan linkekkel nem tudok mit kezdeni. Megnézem de 2021-es linkbe plusz linkek vannak, a 2017-es meg nem tudom hányás kérdésekhez.
2021. márc. 9. 15:05
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem egy felsorolás érdekelt volna, amibe össze van szedve az összes szerkesztőprogram. Csak EGY konkrét program amivel tudok szerkeszteni. Tapasztalatok alapján, amiket ti is használtok esetleg. (Képeket, videókat, SZÖVEGET, effektust, zenét alá. )
2021. márc. 9. 15:08
 7/9 tabaki ***** válasza:
0%

„Jaj és ráadás nem azokat a szerkesztéseket tudják amire nekem szükségem lenne.”

A haszontalan linkeken szereplő PiTiVi, OpenShot, Olive, Kdenlive, VSDC, ShotCut garantáltan mind tudják azokat az hétköznapifunkciókat, amelyek a kérdésedben foglaltatnak, és könnyen kezelhető, egyszerű alapprogramok. Mellesleg a Blender videószerkesztője sem a kezelése, hanem a számodra fölöslegesen bőséges tudása miatt esik ki a kategóriából.


„Nem egy felsorolás érdekelt volna... Csak EGY konkrét program amivel tudok szerkeszteni.”

Ugye, ezt már magad sem gondoltad komolyan? SOK konkrét program van, amivel tudnál szerkeszteni. Mi van, ha az első válaszoló mégsem találta el a tökéleteset? Azt az EGYET, a neked legkedvesebbet majd leszel szíves kikeresgélni a választékból. Nehogy már vadidegen létemre nekem kelljen azt tudnom, hogy neked mi teszik, és még kapjak a fejemre, hogy holmi kínálattal mertem előállni... Ezeket mind kipróbáltuk, működnek, ingyenesek, és a saját tapasztalatom alapján tartom használhatónak őket, attól függetlenül, hogy napi használatra megmaradok a Blendernél. Egy kérdező érdekében hosszasabban foglalkoztam az OpenShottal is, úgyhogy arról bátran kijelenthetem, ami azért a többiről is sejthető, hogy a felsorolt céljaidat jóval meghaladják a képességei.

2021. márc. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Oké.
2021. márc. 9. 18:17
 9/9 tabaki ***** válasza:
;)
2021. márc. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!