Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan fog eltűnni ncore-on a...

Hogyan fog eltűnni ncore-on a letöltött filmek??

Figyelt kérdés

Mivel többen használtuk, így volt aki nem töltött vissza 4filmet(ezeket kb egy időbe is töltötte le) de emiatt én nem tudok max egyet úgy letölteni, hogynem kell visszatöltenem...az én gépem folyamat megy...ha megváltoztattam a jelszót és ő nem tud belépni attól még vissza tudná tölteni ha fut a torrent neki?

Nagyon nem vagyok otthon ebben a témában ..de gondolom látszik🙄



2021. márc. 18. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem a jelszó azonosítja a torrent "gazdáját", hanem a passkey, ami a felhasználó(név)hez van kötve.

Pl. ha Te megengeded hogy az accountoddal használják a (bármelyik) torrentoldalt, akkor minden NEKED fog számítani!

Ha seedel, akkor az, - ha hit'n'run-t csinál, akkor az.

Ha ugyanazt a torrentet többen is letöltöttétek, akkor elég ha csak egyikőtök seedeli. Persze a letöltött adatmennyiségbe ez beleszámít.


Vagyis jelszó csere után is vissza tudná tölteni, amit kell.

2021. márc. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 P.O.C. ***** válasza:
100%

Az nCore -on. Amíg seed -kötelezettséged van az adott torrentre, akárhányszor letöltheted azt. A rendszer olyankor csak a feltöltést figyeli.


Volt úgy nem egyszer, hogy a szállásomon letöltöttem, de nem volt se idő se lehetőség visszaseed -elni. És nem akartam pen drive -al kínlódni, hogy majd hazaviszem és ott vissza seed -eltem. Így otthol még egyszer letöltöttem, a de seed ott folytatódott, ahol a szálláson annyiba maradt.


Ergo csak letöltöd megint azt, amit mások nem seed -eltek vissza. És vissza seed -eled.


Amúgy azzal, hogy többen használják az account -odat veszélyes vizekre eveztél. Könnyen repülhetsz az oldalról miatta.

2021. márc. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi tiltja ncore-on hogy többen használjanak egy fiókot?
2021. márc. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hogy milyen torrentek nincsenek visszatöltve, ezeket az Aktivitás menüben találod, töltsd le őket és seedeld.
2021. márc. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

"Mi tiltja ncore-on hogy többen használjanak egy fiókot?"

Hát az oldal szabályzata.

2021. márc. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vissza tudja tölteni ha benne van a torrent letöltő programjában. Mondd neki hogy veled tol ki ha nem tölt vissza legalább ugyanannyit mint amekkora a film mérete.
2021. márc. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5)

Pedig nekem úgy tűnik, kifejezetten engedi:


“ A felhasználói fiókok használatának szabályzata


• Egy adott felhasználói fiókkal kizárólag olyan gépen engedélyezett a belépés, amelyet nem használ egy másik, az oldalunkon regisztrált felhasználó (1 gépen kizárólag 1 account használata megengedett)!

• Tilos bármilyen céllal más accountjába belépni egyazon felhasználónak (ellenkező esetben mindegyik hozzáférést azonnal töröljük)!

• Egy IP címről lehet több hozzáférést is használni, de csak abban az esetben, ha minden felhasználó külön gépről teszi azt meg (minden felhasználónak jeleznie kell ezt a félreértések elkerülése végett, melyet a Profil menü > Beállítások > Extra résznél az Üzenet a Staffnak boxba írva tehettek meg - ezen jelzés elmulasztása szintén a felhasználói fiókok elvesztését eredményezheti).

• Egy felhasználói fiókot maximum 10 felhasználóval oszthattok meg (az előírtnál több felhasználóval való megosztás az account elvesztését vonhatja maga után).

• Az accountot kizárólag saját felelősségre oszthatjátok meg! Megosztott hozzáférés szankcionálása esetén nem vesszük figyelembe az adott fiók használóinak személyét / számát!

• Az accounttal csak saját felelősségre léphettek be nyílt hálózatról (internet kávézó, nyílt wifi, stb.)!

• Egy felhasználói fiók prémium előfizetés nélkül maximum 10 helyről / eszközről használható (ennek túllépése esetén először figyelmeztetésben, míg második alkalommal kitiltásban részesül az illető)! ”

2021. márc. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem biztos az, hogy elég a jelszó csere!

Nekem az egyik ismerősöm évekig egy torrent fájlból másolgatta ki a trackert vagy mit és máséból töltött le!

2021. márc. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!