Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Playstation5 vélemények?

Playstation5 vélemények?

Figyelt kérdés
Volt alkalmam kipróbálni egy ps5-öt, de be kell vallanom hatalmasat csalódtam. Ugyan azok az unalmas, már már gagyi játékok (25-35E) vannak mint ps4-en ugyan azzal a grafikával,csak annyi hogy ez négyká'60fps. vágod? 2021 ben a 200E forintos konzolokon olyan szar grafika van mint egy szar animációs mese!

2021. márc. 20. 16:52
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
XB... best akarom mondani,majd később jönnek rá játékok
2021. márc. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Még nem igazán készültek valódi új generációs játékok, szóval én még fektetem ezt a témát a részemről 1-2 évig biztosan. Sőt, még abban sem vagyok biztos, hogy komolyabb gubanc és késedelem nélkül elérhető halandók számára bármelyik új konzol. Vagy már le tudták követni a gyártókapacitással a vásárlói igényeket?

Az meg mondjuk külön elgondolkodtad, hogy ma már mennyibe kerül egy (konzolos) teljes árú játék. Már jó ideje ott tartok, hogy jobban lekötnek a pár ezer forintos indie címek, de azokhoz meg rohadtul nem kell drága konzol, elég egy középkategóriás laptop is.

2021. márc. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem még úgy 1-2 év mire kiforrja magát és igazi nextgen játékokat kapunk. Bár egyetértek veled, ez szerintem se igazi nextgen. Régen amikor az Xbox360 megjelent az állunkat kerestük a padlón, oylan szintű fejlődést mutatott már az elején! A PS4 generációtól kezdve valami nagyon el lett cseszve.
2021. márc. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Akkor te nem igazán vagy képben ezzel az iparral. Az előző generációnál és éveket kellett várni az olyan játékokra amik igazán kihasználják a konzol teljesítményét. Ez nem a PS5 vagy az Xbox hibája.
2021. márc. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
41%
Most már kellene lennie valami épkézláb PS5 exklúzívnak, mert elvileg a Sony eredetileg most márciusban indította volna útjára a PS5-öt, csak hát a Microsoft miatt előrehozták a startot. Nem jelentettek be semmit? Nem követem pár hónapja a játékmegjelenéseket.
2021. márc. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 kov74 ***** válasza:
Sztem meg hatalmas lehetőség van a ps5-ben. Szar grafikás gamék? Ember Uncharted4, Horizon Zero Dawn, Ghost of Tshusima, God of war? Miről beszélsz apa ezeket meg sem nézted?!???
2021. szept. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen, ha egyszer megjelennek ezek az exklúzívok akkor jó lesz. De még mindig kanyarban sincs semmi, a játékárak pedig baromira elszálltak, engem pedig már nagyon csábít egy Xbox meg egy Game Pass előfizetés aprópénzért, aztán csókolom.

A Ghost of Tshusimát pl. már ezer éve vadászom, de sosem fogok ki belőle akciót, már ha egyáltalán volt valaha akciós, de mióta szétcseszték a PS Store-t, azóta sosem tudom, hogy mi van akcióban, mert nincs benne egy sz..ros wishlist sem.

2021. szept. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Javítás: most nézem, sikerült belefejleszteni végre a wishlistet, el sem hiszem!
2021. szept. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
A PS4-Xbox One éra óta valóban szarok lettek a konzolok és ez nem lesz mádképp a PS5-Xbox Series X/S-nél sem. Ennek egy három betűs oka van: AMD
2021. szept. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!