Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem nyílik meg több...

Miért nem nyílik meg több alkalmazás?

Figyelt kérdés

A gmail megnyílik, viszont rá egy masodperccel bezárul. A clean master (ami nincs már a play áruházban, régen viszont onnan töltöttem le) még megnyitható, viszont ha bizonyos dolgokra rámegyek, pl vírusirtóra, kidob. A Wattpad sem enged be, ahogy a Reface és a TElvira se.

A gmailnél és a Wattpadnál voltak is értékelések, hogy mások se tudják megnyitni őket, viszont nem értem, hogy a másik három (vagy akár több) alkalmazás miért nem működik normálisan.

LG K42es telefonom van, két hónapja lett véve. Újra is indítottam a telefonom, viszont nem oldotta meg a problémát.



2021. márc. 23. 02:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Első lépésként töröld le a cleanmastert.


Telvira nálam működik, a többit használom.

2021. márc. 23. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Letöröltem, bár nem tudom miért azzal lenne a gond, mivel eddig is használtam, és semmi baja nem volt. És ezzel még nem oldódott meg a gond. Most mit kéne tennem?
2021. márc. 23. 09:15
 3/11 A kérdező kommentje:

Megoldódott a probléma! És úgy tűnik nem csak nálam voltak rosszak az alkalmazások, és nem a clean master volt a baj.

[link]

Frissíteni kellett az android system webview-ot, és én a biztonság kedvéért újra is indítottam. Így most már működik :)

2021. márc. 23. 09:28
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Köszi a linket, jól jött!
2021. márc. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én miért nem tudom frissíteni a webview-ot? Folyton azt írja ki, hogy függőben, de nem tölt semmit.
2021. márc. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#5 Sikerült?
2021. márc. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem :/

Hagytam két órát, hogy csináljon valamit, de nem történt semmi. Most is elindítottam, hogy frissítsen, de azt írja megint, hogy függőben. Már újraindítottam, kikapcsoltam...

2021. márc. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki-be a wifit, töröld a WV gyorsítótárát...
2021. márc. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kitöröltem az egész alkalmazást, és most már megy minden. Viszont ha vissza kellen tölteni, nem tudom, mert akkor is azt írja, hogy függőben.

Mire jó amúgy ez az alkalmazás? Mért volt letöltve?

2021. márc. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9 amúgy én sem ismertem eddig, de a Play Áruházban a leírásában benne van: "Az Android WebView egy Chrome által működtetett rendszerkomponens, amely segíti az Android-alkalmazásokban az internetes tartalmak megjelenítését. Ez a komponens előre telepítve lett eszközére, és a legújabb biztonsági frissítések és egyéb programhiba-javítások érdekében naprakészen kell tartani."
2021. márc. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!