Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan oldható meg az alábbi...

Hogyan oldható meg az alábbi hivatkozás/hiperhivatkozás létrehozása?

Figyelt kérdés
Van egy mappa (legyen a mappa neve mondjuk receptek), amiben van 10 PDF file, a PDF file-ok 1-től 10-ig vannak számozva. Nekem van egy programom, amiben ha rákattintok egy ikonra, akkora megnyitja (megnyitná) azt a file-t, amit az ikon mögé behivatkoztam, vagy is csak megnyitná a file-t, mert csak a mappát nyitja meg. Nekem az kellene, hogy tudjak másolni vagy létrehozni olyan hivatkozást, ami egyből a mappában található adott file-t nyitja meg. Pl. a recept mappában nyissa meg a 7-es file-t. Szóval, ha a programban rákattintok az ikonra, akkor nekem a mappából nyissa meg egyből a 7-e számú PDF file-t. Ezt hogyan lehet megoldani?
2021. márc. 24. 19:23
 1/1 CspCsj ***** válasza:

"Nekem van egy programom..."

A program leírásában keresgélnék először.

Vagy adj egy linket, honnét van a program?

2021. márc. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!