Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Photoshop hányas verzióját...

A Photoshop hányas verzióját szeretitek használni?

Figyelt kérdés

Kíváncsiságból tettem fel a kérdést. Amikor először tanultam Photoshopot (CS2 volt az első), beleszerettem, mert szeretek digitálisan alkotni. Utána jött a CS3.

Ma a CS5-t használom, amióta megjelent. Az ecsettechnikái miatt kedvelem, egyes funkciói egyszerűbbek. Az újabb verzióit nem igazán szeretem, mert máshogy néznek ki, azért 1-2 dolog tetszett benne. Úgyhogy maradtam a CS5-nél.



2021. márc. 25. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
A legújabbat, mivel kb 1000 éve hiányzó fejlesztéseket keztek végre belerakni.
2021. márc. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én is cs2vel kezdtem ingyenesen letölthető volt valami 4 karakteres jelszót kellett meg adni oi2o talán :D azóta cs6 ncore verziót használom, de csak mert nem akarok fizetni érte, havonta 1-2x használom saját célra.
2021. márc. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem elég a CS6. Amire eddig szükségem volt, az meg van benne.

Eddig nem éreztem hiányát az újabb verziónak. Mondjuk, én amatőr vagyok. Kissebb grafikai dolgokra használom: plakát, képeslap, meghívó, DVD borító, stb. Fotó retusálásra nem használom.


Viszont van olyan (amatőr)fotós haverom akinek mindíg a legfrissebb verzió kell, pedig alig ért még hozzá... Nézegeti a YT oktató videókat, és ott a legfrissebb verziót használják. Ő csak fotó retusra használja. Meg a Lightroom-ot nyomja...

2021. márc. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!