Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sims 4 EA fiók?

Sims 4 EA fiók?

Figyelt kérdés

Üdv!

Jelenleg nem eredeti a játék, de szeretném Steam-en megvenni de viszont írva van hogy külső EA fiók kell hozzá. Utánanéztem ennek az EA fióknak és írva van hogy origin-en keresztül lehet EA fiókot csinálni.

Az lenne a kérdésem hogy most az origin-re is regisztrálnom kell hogy a Steam-es sims 4-hez hiteles legyen az EA fiók?

Ezt Steam-mel nem lehet szinkronizálni csak az Originen keresztül fog működni? Vagy Steam-en nem is tudom megvenni?Természetesen PC-n játszom a játékkal.

Kérem olyas valaki válaszoljon aki tudja hogy pontosan hogy is csinálhatom meg a fiókot, nem szeretném feleslegesen kiadni a pénzt a játékra hogy még csak nem is működik.

Előre is köszönöm!



2021. márc. 25. 23:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Annyi az egész, hogy a Steames játék megnyitja az Origint is, oda is kell fiók, de csak ha nem akciós Steamen, akkor egyszerűbb ha közvetlen Originen veszed meg, és akkor elég csak az Origin hozzá.
2021. márc. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod! Így már èrtem:)
2021. márc. 26. 01:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs mit
2021. márc. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!