Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kerülhették meg a...

Hogyan kerülhették meg a steam guardot ?

Figyelt kérdés
Pár napja a steam fiókomban észre vettem, hogy más az email címem illetve a telefon számom. Ebből kifolyólag próbáltam vissza állítani de idők közben jelszót is változtatott. Semmilyen értesítés nem történt emailre, hogy változás történt... HellCase és CsMoney volt azaz oldal amiken jelen voltam a steamemel, ebből gondolom, hogy ők lehettek nagy esélyel benne a turpisságban.

2021. ápr. 3. 01:55
 1/5 A kérdező kommentje:
A fiókot vissza állította a steam, de ettől még kíváncsi vagyok rá, hogy van-e közük hozzá ?
2021. ápr. 3. 01:56
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs közük hozzá.
2021. ápr. 3. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor már végképp nem tudom mire gondolni. Gépemen steam,csgo hivatalos helyekről letöltött gyári programok, eredeti win10. Jó formán csak csgo meg a youtube megy mindig, más nem.
2021. ápr. 3. 06:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha ugyan azt a jelszót használtad, akkor lehet feltörték mind 2őt.?
2021. ápr. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem használom ugyan azt a jelszót mindenhol. Ahol tudom, hogy pénz és érték van a dologba oda direkt bonyolult jelszót alkalmazok. Ezért is érdekes ez az egész számomra. Nehezen akarom elhinni, hogy egy keyloggert nyeltem volna be. De sajnos csak erre és a skin kereskedő oldalakra tudok hagyatkozni. Minden esetre inkább csinálok egy másik steam fiókot amin skin kereskedést viszek végbe illetve a pc-t is lehet újra telepítem inkább.
2021. ápr. 3. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!