Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom frissíteni az...

Hogyan tudom frissíteni az opengl-t?

Figyelt kérdés

Van egy win7 es gépem 3gb ramal és intel uhd val

Kéne az új opengl mert sok minden nem megy

Kérlek segítsetek

(Küldhettek videót is) (ha valaki elmagyarázza akkor lehetőleg softverilag (vagyis ne keljen szétszedni a gépet))



2021. ápr. 10. 15:06
 1/3 A kérdező kommentje:
A videókártyáról pontosabban: Intel(R) 82945G Express Chipset Family
2021. ápr. 10. 15:09
 2/3 Argloss ***** válasza:
82%

Annyit tudsz tenni, hogy letöltöd a legfrissebb drivert a grafikus vezérlődhöz:

[link]


Viszont újabb OpenGL verziót nem tudsz használni, mint amit a grafikus vezérlő támogat. Egyszerűen fizikailag nincsen beleépítve az utasításkészlet, szóval nem tud mit kezdeni vele.

2021. ápr. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy az OpenGL benne van a videókártya driverében amivel feltelepíted a kártyát. Ez akkor frissül amikor új driver verzió jelenik meg vagy felmész az Opensource GL oldalra és lefordítod magad forráskódból. Én egyszer csináltam ilyet de inkább a fejlesztőkre bízom és megvárom amikor megjelenik hivatalosan is a kártyához.
2023. márc. 18. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!