Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A firefoxnál hogy lehet...

A firefoxnál hogy lehet bekapcsolni a frissítéseket?

Figyelt kérdés

Azt irta ki

a böngészőt a szervezet kezeli

(disableappupdate:true)



2021. ápr. 11. 06:37
 1/2 Fsms ***** válasza:

Ha céges gépről beszélünk és benne van az image-ben a letiltás, akkor központilag frissítik, azaz sehogy.

Ha jól értem ez lehet a gond.

2021. ápr. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 miramare4 válasza:
Az enyém is ezt írja ki az Eszközök/Beállítások/Általános lap felső sorában. De a lap alján mégiscsak lehet állítani a frissítések módján. Az én beállításaim szerint: felugró ablak kérdezi hogy most frissítsen-e vagy később. Én a későbbet kérem, aztán a "Töltse le a firefoxot a saját nyelvén..." lapról letöltöm a korábban ott beállított paraméterekkel (megjegyzi!) a legújabb .exe fájl-t egy mappába, kipróbálom, és csak aztán törlöm a mappából a korábbit, ha az újjal mindent rendben találok. De persze lehet a felugró ablakban egyenesen ráklikkelni a most-ra. És akkor frissít. A fenti beállítás-lap aljáról készült printet privátban megpróbálom elküldeni.
2021. ápr. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!