Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van az hogy a pc-mre...

Miért van az hogy a pc-mre felrakok egy játékot, és a grafikai beállítás elvégzi és mindent alacsonyra állít be, de még a felbontást is?

Figyelt kérdés

Amiről szó van AMD-A6 5400K APU Radeon with HD graphics 4.00 GHz

8Gb ram

Nvidia gt 1030 aero oc 2gb

Monitor ASUS VP249QGR

Tudom hogy marhán gyenge a proci.. de akkor sem értem hogy miért húzza le 800x600 as felbontásra és minimum grafikai beállításokra pl WOT ot vagy egy régi Elder scrolls Oblivion játékot. Nem indokolt, FPS az egekben, és ha beállítom 1920x1080 ra akkor is van még 30 40 fpsem amivel elvagyok.

Valaki tudna erre valami magyarázatot?



#játék #fps #felbontás #programok #FPS gondok #Alacsony beállítás
2021. ápr. 11. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem jó a játéknak az automata beállítója.

Nekem még egy olyan játék nem volt, ahol jól lettek volna belőve a beállítások alapból.

2021. ápr. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez a játék "hibája".

Így legalább biztos hogy elfut.


Nem kell sokat törődni vele, ígyis-úgyis érdemes legalább átfutni a beállításokat. Nem nagy tudomány, mindenhol kb. ugyan azok vannak.

2021. ápr. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Rendben, köszike a válaszokat, csak nekem az jött le ebből, hogy ennyire gagyi a gép.. csak azért is furcsáltam mert éveken át 512mb os vidi kártyával játszottam, és az se csinált ilyet, az fpsem is ugyan ennyi volt vele..

De ha esetleg valakinek van még bármi más tippje, szívesen várom!

2021. ápr. 12. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!