Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Minecraft Java Edition Eredeti...

Minecraft Java Edition Eredeti minecraft.net oldalrol vettem meg és azt hallottam lehet modolni hogy lehet modolni? pl be raknák egy mini térképet vagy barmi modot?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 13. 23:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, például telepíted a Forge-ot, és keresel hozzá térkép modot, pl. azt hiszem a JourneyMap volt régen ilyen.
2021. ápr. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Először el kell döntened, hogy a Forge, vagy a Fabric nevű "modloader"-t szeretnéd használni. A kettő nem kompatibilis egymással, de a legtöbb modot ma már mindkettőre kiadják. A Forge lassabb, bonyolultabb kezelni, és sokat kell várni egy-egy új frissítésre, de több mod van rá. A Fabric sokkal felhasználóbarátabb, gyorsabban tölt, és ha kijön egy új Minecraft verzió, pár napon belül a Fabric-et is frissítik rá, de kevesebb mod van rá.

Tehát, ha összetett modpack-ekkel szeretnél játszani, a Forge-ot tudom ajánlani; ha viszont nem szeretnél túlzottan sok modot berakni, és jobban szereted ha a játék kinézete sokkal "Vanilla"-sabb, akkor a Fabric-et ajánlom. (Sokak szerint a Fabric a Minecraft modolásának jövője.)

Én személy szerint Fabric-et használok, bár nem hinném, hogy ez bárkit is érdekel...


Oktató videók a telepítésről:

Forge: https://www.youtube.com/watch?v=V-3dlZsB0dw

Fabric: https://www.youtube.com/watch?v=KBWcev2hSSc


Ja, és a minimap:

[link]

(De NEM SAJÁT szerveren ne használd, mert az "entityradar" funkciója miatt ki is tilthatnak)

2021. ápr. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!