Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan alkalmazás ami...

Van olyan alkalmazás ami TÉNYLEG megváltoztatja a hangot rendesen?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve keresek egy normális hang változtatót, ezer még egyet kipróbáltam, de egyik se volt jó. Például olyant szeretnék, hogy van egy adott hangfájl és azt meg szeretném változatni pl. az én hangomra. Vagy akárkiére. Van ilyen alkalmazás akár laptopra akár telefonra, vagy még azért ilyen fejlett appjaink még nincsenek?

2021. ápr. 14. 00:22
 1/4 anonim ***** válasza:
56%

De, léteznek, professzinális felhasználásra, és milliókba kerülnek.

Egyelőre.

Ugyanis lehet, hogy így elmondani, hogy "hát amit ő mond, az legyen olyan, mintha én mondanám", ez így egyszerűnek hangzik, de ha belegondolsz, vagy inkább azt mondom: ha belemélyedsz egy kicsit a hangtechnikába, illetőleg megérted, hogy fizikailag mi is a hang, akkor látni fogod, hogy ez nem egy olyan dolog, ami egyszerűen kivitelezhető lenne. Ha pedig valaki ebbe beleölt több ezer munkaórát, valószínűleg nem ingyen fogja adni.

2021. ápr. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
29%
Deepfake
2021. ápr. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Nincs.
2021. ápr. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
deepfake jo szokott lenni
2021. máj. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!