Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az újonan vásárolt laptopomra...

Az újonan vásárolt laptopomra le van töltve az Office (feltételezhetőleg 365), de ez csak online működik, hogyan tudom offline megnyitni és szerkezteni a dokumentumokat amiket már ott elkezdtem és lementettem?

Figyelt kérdés
Ha megveszem(előfizetem) a Ms 365-öt akkor a gépen lesz egy offline Word is amihez nem kell net? Otthoni wifi van csak, igy nem tudom a laptopon használni a word-öt ha elviszem a gépet magammal, pedig ez volna cél. Segítene valaki? A google-n körbenéztem de nem kaptam egyértelmű választ

2021. ápr. 14. 22:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nincs lehetőség hogy letöltsd az online oldalról a csomagot?

Diákoknak például lehetséges.

2021. ápr. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A gyerekeimnek van ilyen lehetősége, a fiam laptopjára (ha jól emlékszem igy lett letøltve), de ott sincs egy külön Word mappa az "asztalom" mint a Windows 7nél volt. Ez most Windows10. Akkor csak felmegyek a weboldalra,és iskolai emailcímmel regisztrálok és letöltöm? És akkor lehet CSAK offline használni?
2021. ápr. 14. 22:39
 3/11 anonim ***** válasza:
Elvileg igen. És nem feltétlen fogja kirakni az asztalra a word mappá meg a társait. Lehet úgy kell majd létrehoznia, hogy jobb klikkel és ahogyan az üres mappát vagy txt szokta. Ott lesz a lehetőségek közöt.
2021. ápr. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Bocs hogy ilyen "értetlen" vagyok, de én eddig mindig Windows 7 géppel dolgoztam és mivel azon rajta volt a Word nem kellett töltögetni semmit. Még internet kapcsolat se volt évekig csak a telefonon, mégis működött minden a pc-n.
2021. ápr. 14. 22:43
 5/11 A kérdező kommentje:
Ok, megpróbálom, holnap írok hogy sikerült e így, addig is köszönöm a segitséget
2021. ápr. 14. 22:46
 6/11 anonim ***** válasza:

Egy alap word szokott lenni a gépeken, de az "lebutitott" ahhoz képest amit például a gyerekek home office csomagja tudhat.

Ilyen például a tabulátorok használata, a táblázatok létrehozása stb. Én is féléve használom csak kb ezt a csomagot. Én személy szerint letöltve szeretem a dolgokat.. na mindegy.

Annyi ha még is letöltöd a gyerek sulis office csomagját, és valamit átküldesz valakinek. Lásd 1 dokut a főnőknek. Ha megnézi a tulajdonságokat a fájlról akkor kifogja írni a gyerek sulis emailcímét stb stb.

2021. ápr. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Megpróbàltam letölteni, de irta hogy már ez (office 365) telepítve van, és meg is nyitotta. De ez továbbra is csak online
2021. ápr. 14. 23:08
 8/11 A kérdező kommentje:
Alap word nincs a gépen, csak WordPad.
2021. ápr. 14. 23:09
 9/11 anonim ***** válasza:

Frissen raktad újra a géped?

Ha igen mekkora a meghajtód és mennyi a szabadhely rajta?

2021. ápr. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nézd meg hogy nincs e "old" nevezetű mappa amin rajta van cakon pakli a régi géped alkalmazásai. Elvileg eltudnád érni a régebbi fájlból. Nézd meg jobb klikkel hogy tudsz 1 wordot létrehozni/ppt stb
2021. ápr. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!