Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal lehet...

Milyen programmal lehet mp3-at sima audioba konvertálni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 21. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom autóba kell neked vagy édes mind1. Nero és audio cd készítése. Belehúzod a fileokat és automatikusan átkonvertálja audioba.
2010. aug. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyedn az a sima audio? Az mp3 miért nem az?
2010. aug. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sima audio, amikor cdda-ba visszakonvertálod az mp3-at. Ekkor kb 80 perc fér el ismét a lemezen...

Bármilyen író prg-nél audio cd választással lehet megoldani.

2010. aug. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

néróval? -.-" az mekkora ratyi program az egész!

konvertálni én csakis 1et használok: formatfactory

magyar nyelv is van benne(eleve) és ingyenes, és gyakorlatilag bármit tudsz vele konvertálni!

[link]

2010. aug. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért írtam nero-t mert gondolom autóba kell neki én is azzal írtam ki mikor mikor anno csak aaudio-s volt benne a cd lejátszóm. Különben a nero is magyar. Attól hogy neked bonyolult attól még nem ratyi csak te vagy láma hozzá:) az a progi?? különben a super a legjobb az mindent tud [link]
2010. aug. 22. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Letöltöttem ezt a FormatFactoryt. Ott van egy egy csomó lehetőség ami közül lehet választani Flac, AAC, MMF.... melyket válasszam ha auidoba szeretnék konvertálni Mp3at?
2014. júl. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!