Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Rosszul lett feltelepítve a...

Rosszul lett feltelepítve a windows?

Figyelt kérdés

Van egy Lenovo G505 laptopom, erre feltettük a win7-et. Valamit ki szokott írni h nincs rajta... Uncsim azt mondta azzal ne foglalkozzak a használatát nem befolyásolja.


Mégis az a gyanúm h nincs jól feltéve, mert a google elég sokszor " nem válaszol" lassú a rendszer is.


Laptoppal vagy a telepítéssel van a baj?



2021. ápr. 20. 19:21
1 2
 1/12 Argloss ***** válasza:
70%

Nem az maximum akkor lesz rossz, ha rossz telepítőt szereztetek be, vagy valamilyen hardverhiba van.

Viszont a telepítés után kimaradhatott egy nagyon fontos lépés. Az illesztőprogramok feltelepítése a gyártó oldaláról. Nyisd meg a vezérlőpultot, majd az eszközkezelőt. Ha van mindenféle kérdőjel, vagy felkiáltójel, akkor keresgetni kell hozzá illesztőprogramot.

2021. ápr. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
75%

[link]


ilyesmi? nem irigyelek :D

2021. ápr. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%

Ha akarod rakd újra ha akarod..

[link]


De töltsd le a lenovotól a hozzávaló drivereket is a pendrivera.

2021. ápr. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem nem ilyen lenovo régebbi típus
2021. ápr. 21. 03:02
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Telepítsd a chipset drivert, azt minimum. Win7-nek pont pattognia kéne régebbi gépen. Memória mennyi van benne?
2021. ápr. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
4G s memória, nem jelez kérdőjelet meg hibát se
2021. ápr. 21. 10:40
 7/12 A kérdező kommentje:

Ilyet ír ki minden bekapcsolásnál:

" MOM.exe- NET -keretrendszer inicializálási hiba


Az alkalmazás futtatásához előbb telepítenie kell a NET.keretrendszer következő verziójának egyikétm v4.0


A Net keretrendszer megfelelő verziójának beszerzéséről az alkalmazás készítőjétől kaphat tájékoztatást "


Erre mondta uncsim h nem befolyásol semmit.

2021. ápr. 21. 11:02
 8/12 A kérdező kommentje:

Most azt néztem ( nem tudom van-e köze hozzá egyáltalán)


Eddig nem szinkronizált az email címmemel. Aztán két napja szinkronizált de totál.vissza állította ahogy 2015-ben volt beállítva a google. Hátter, könyvjelzők stb


Lehet ezért lassult a chrome? Most leválasztottam egyelőre nem hal ki

2021. ápr. 21. 11:16
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
Lehet hogy rosszul. Rakd újra.
2021. ápr. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%

Szerezz egy jó telepítőt..., rakd újra. Ha nincs szerintem itt valaki feltölti neked..., akár tán még én is. "egyelőre nem hal ki" DDD

A Chrome-ot frissítsd.

2021. ápr. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!