Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » SOS! Miért nem fogadja el a...

SOS! Miért nem fogadja el a Windows 10 Pro a megvásárolt termékkulcsot?

Figyelt kérdés

Vettem 3990 Ft-ért a Code Guru-ról egy Win10 Pro 32/64 bit retail termékkulcsot, meg is kaptam szépen a gmail-re a számlát, de amikor most be akarom írni ez az üzenet fogad a frissen telepített windowsomban:

[link]


Jól átbasztak ezzel a rohadt kóddal, amit csak becsületből vettem meg, mert már újra akartam telepíteni a gépem és akkor mondom, legyen már tiszta végre.


Látjátok ezért sz**ik bele mindenki a jogtiszta szoftverekbe és én is naiv voltam, de mostmár engem se érdekel, hogy kms autozok, ha egy tiszta forrásból megvásárolt kód érvénytelen és hivatalos úton is átba***ák az embert.

Kinél és hogyan reklamáljak? Mit csináljak addig az aktiválással? Szedjem le a KMS Auto-t? Ha igen, akkor hogy tudom kivételbe tenni, mert azt meg állandóan leszedi a Defender vírusra hivatkozva.



2021. máj. 1. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az eladonal reklamalj, ne itt.
2021. máj. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én egy másik magyar céggel jártam így, a nevükre nem emlékszem. Utána a Keysworldsről vettem, azt elfogadta.
2021. máj. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#1 hiába reklamál, nem tudja bizonyítani.
2021. máj. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Na közben lehet én voltam a hülye, mert újratelepítettem és nem a gépházban adtam meg, hanem közvetlenül a telepítésnél.

Így már azt írja, hogy digitális licensszel aktiválva van. De adódik a kérdés:


* Ha legközelebb újratelepítem (ugyanúgy pendrive-ról szűz telepítéssel), akkor a telepítőben megint elfogja fogadni?


* Illetve szükséges-e hozzákapcsolni a microsoft fiókot vagy nem baj, ha offline használom a win10-et?


Amúgy elég bunkó vagyok, mert már írtam is nekik egy otromba panaszlevelet miközben most működik. xD Ezt esetleg hogyan orvosoljam, ha hétfőn felhívnak?

2021. máj. 1. 15:02
 5/6 anonim ***** válasza:

1. Ha egyszer aktiváltad a 10-et a gépeden, többé nem szükséges ezt megtenned, magától megoldja amint nethez jut. Szóval nem kell kulcsot irkálnod legközelebb.

2. Gyanúm szerint ez egy Windows 7 / 8.1 kulcs volt, amit telepítésnél még elfogad a Windows 10, és aktiválja is, de telepítés után már nem. Az olcsó kulcsoknak ez a trükkje többnyire.

3. Ha írnak, hozd fel azt a témát amit az előbb feszegettem a második pontban, különösen ha Windows 10 kulcsként árulták.

2021. máj. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi
2021. máj. 1. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!