Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem windows vista...

Letöltöttem windows vista Themét XPre segítség?!

Figyelt kérdés
Kaptam hozzá egy időjárási panelt szeretném ha NEm valami berettyófalut mutasson :S Baja kellene nekem Valaki tudna ez ügybe segíteni ?
2010. aug. 23. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. Ne ilyen sz*rokkal moddolt a múzeális os-t hanem tegyél fel win 7-et.
2010. aug. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Itt a kép [link]
2010. aug. 23. 14:01
 3/5 anonim ***** válasza:
írjál be oda valami közeli nagyvárosi irányítószámot
2010. aug. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor is sz''r :/
2010. aug. 24. 11:52
 5/5 anonim ***** válasza:

Először is, állítsd vissza a rendszert a téma telepítés előtti állapotra. Aztán szedj le egy sima témát, amit csak be kell másolni a megfelelő helyre - deviantart.com -on találsz bőven, vagy írj privit, és küldök át, van vagy 100 db vista hatásu, meg pár 7 is.

Aztán szedj le egy jó Rainmetert - rainmeter.net, XP-n is fut, a gépem az élő bizonyíték.

Korábban én is próbálkoztam ilyen xarokkal, de egyszerűbb darabokból összerakni egy témát, legalább tudod, mit csinálsz, és azt is, hogy állítsd vissza. Különösebb hozzáértés nem kell hozzá. Az legalább tényleg egyedi darab lesz.

2010. aug. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!