Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki tud segíteni egy Dell...

Valaki tud segíteni egy Dell BIOS-ban ?

Figyelt kérdés
Sziasztok előre mondom , hogy nagyon hülye vagyok a gépekhez tehát ha valami marhaságot írok akkor bocsi. Tehát a gondom az az , hogy van egy Dell laptopom amihez van egy után gyártott töltő és nem tölti a gépet vagyis jelzi, hogy tölti de nem megy fel a százalék. Egy ismerős azt mondta lépjek be a BIOS-ba és és ott keressek valami olyat Charger Warning , AC Adapter Status nevű cuccot és ott kell valamit átkapcsolni. Na én annyira hülye vagyok hozzá , hogy a BIOS-t sem tudom megnyitni. Tehát a kérdésem az lenne először , hogy a BIOS-t , hogy tudom megnyitni és, hogy ott hogy tudom ezt átállítani ,ha egyáltalán tényleg ilyesmi a baja vagy esetleg ha tudtok küldeni valami YouTube videót erről

2021. máj. 8. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Bekapcsolás után egyből kezdd el nyomkodni a DEL-t és F2-t felváltva. Be kellene lépnie a BIOS-ba. Ott szerintem már elboldogulsz. :)
2021. máj. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a bios-ban lesz a gond.

Inkább a töltő adapter távoli végét próbáld bedugni a konnektorba. :P

2021. máj. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 Az meg volt de akkor sem megy
2021. máj. 8. 16:51
 4/6 anonim ***** válasza:

BIOS általában egy billentyűre jön be. Bekapcsolás után F12-öt kell nyomogatni sűrűn (van aki folyamatosan nyomja). De a géped típusa alapján "xyz gép BIOS setup", talán videó is lesz.

Van amikor angol billentyűzet lenne szükséges a yes-hez (változtatás), ami a magyaron a z.

2021. máj. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocsánat F2.
2021. máj. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2021. máj. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!