Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen rajzprogramot ajánlotok?

Milyen rajzprogramot ajánlotok?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, ami telefonra letölthető, és több rétegben lehet rajzolni digitálisan, külön ki lehet halványítani meg eltüntetni az egyes rétegeket, stb.

2021. máj. 14. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
Telefonra snapseed, de a telefon nem rajzolásra való... az telefon, közösségi média,chatelés, élőhangos ingyenbeszélgetés meg írásbeli üzenetküldés (snapchat, viber, messenger, whatsapp...), sms, telefonálás, e-mail olvasás), és nagyjából ennyi... persze meg lehet rajta nézni egy filmet, meg adott esetben rá lehet valamilyen szinten telepíteni még akár valamiféle szövegszerkesztőt is (nekem van fenn - vészhelyzetre - ilyesmi, mert nálam bármikor előfordulhat vészhelyzet), de nem arra való...
2021. máj. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Én az ibis Paint X nevű alkalmazást szoktam használni.
2021. máj. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves 1. válaszoló!

Köszönöm válaszod, de mivel nincs táblagépem, ezért telefonon szeretnék rajzolni.

2. : Neked is köszönöm a választ :)

2021. máj. 14. 20:19
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ingyenes: SketchBook - draw and paint

Fizetős ha minden funkció kell: Clip Studio Paint

+1: iOS: Procreate Pocket (Fizetős)

2021. máj. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azt hiszem a SketchBook lesz a nyerő, mert azt már kipróbáltam ismerősöm telóján :)

2021. máj. 17. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!