Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi értelme van a Windows...

Mi értelme van a Windows frissítéseknek, ha nagyon sokan, és sokat panaszkodnak rá?

Figyelt kérdés
Ha megnézzük több szemszögből, mondjuk az egyik; amikor csak a panasz érkezik, hogy így lassú, (amúgy tapasztalat, friss rendszerre véletlen rátelepítette, amit nem vettem észre csak utólag) úgy tönkre vágja a rendszert. Aztán a másik; a kellenek a programok, meg a rendszer működéséhez, hibák kijavításához, bár inkább többet ártanak. Ez az én nézetem. Ki hogy van vele? Mi értelme, ha félig jó félig rossz?

#Windows #frissítés #van haszna?
2021. máj. 17. 11:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
22%
Én soha nem frissítem,ugyanúgy használható.Ha meg régóta fent van a gépen,újratelepítem.Ennyi.Az állandó frissítgetés egy nagy baromság.
2021. máj. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

A frissítés önmagában nem rossz. A biztonsági rések befoltozása és programhibák javítása igenis jó.


Ami rossz.

+ Nem választhatsz, hogy akarod-e.

+ Komoly megkötésekkel választhatsz, hogy mikor akarod

+ A biztonsági frissítéseket egyben kezeli a feature updatekkel.

+ Nem választhatsz, mit is akarsz frissíteni.

+ A frissítés nincs rendesen tesztelve, te vagy a tesztalany.

+ A frissítés gyakran visszaállít olyan beállításokat, amiket te magad állítottál át.


Ezeket kellene kikupálni és nem lenne gáz.

2021. máj. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem volt panaszom semmi frissítésre, pedg még csak nem is valami erőgépem van.
2021. máj. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én évente kétszer szoktam, mert erőszakoskodik néha, és nem nagyon működnek egyes programok.
2021. máj. 17. 12:20
 5/14 anonim ***** válasza:
Mi értelme van a városi utcák takarításának, ha úgyis nagyon sokan panaszkodnak rá hogy tele van eldobott szeméttel az utca?
2021. máj. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

"és nem nagyon működnek egyes programok."


hát lehet pont ezért kell 😂

2021. máj. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

2/6


Pro-ban ki lehet kapcsolni mindent gpedit.msc-vel.


Ezt csak azért csinálják, hogy a gyengébb gépeken egyre jobban belassuljon a rendszer.

Tervezett elavulás egy modernebb verziója.


Mert ugye elterjesztették hogy frissítés nélkül elpusztul a géped, megeszik a vírusok felrobban stb.


W10 régebbi verziója is bármit futtat. Felraksz egy normális vírusírtót aztán annyi.


Minek javítani azt ami megy? Azért hogy 1re nagyobb legyen a gépigénye és vegyél újat.


Szerinted a hardver gyártók mennyi idő alatt mennének csődbe ha 10 évig hibátlanul menne a laptop?


Így meg a frissítések miatt szép lassan belassul pár év alatt.


És ugye a friss verzió is pontosan ugyanazt tudja mint a régi. Akkor minek?

2021. máj. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
2/6 = 1/3 = 0.33
2021. máj. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"ha nagyon sokan, és sokat panaszkodnak rá?"


Mert a panaszkodókon túl ott van tízezerszer annyi ember aki nem panaszkodik.

2021. máj. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
2021. máj. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!