Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows alatt hogy tudom...

Windows alatt hogy tudom automatikusan filmfelirat idejét módosítani, hogy ne legyen csúszás?

Figyelt kérdés

Az is érdekelne, hogyan tudok két feliratfájlt egyesíteni.

Van egy film, amiben sokszor beszélnek idegen nyelven, amit egyik feliratfájlban fordítanak is, de a másikban csak az általános szöveget feliratozzák. Azt szeretném, ha mindkettőt együtt feliratozva láthatnám jól időzítve. Mi erre a legegyszerűbb megoldás?



2021. máj. 18. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:

A feliratok külön fájlban (strt) vannak?


Automatikusan nem megy. Vannak lejátszók ahol lehet tolni a feliratot pl. VLC. Azt kell megnézni, hogy milyen a csúszás. Érdemesebb beállítani szerintem szerkesztővel a feliratot, mint tologatni, ráadásul kettő esetén. Lehet csak fps-t kell állítani, lehet el kell tolni. Mindig másol felirattal próbálkozz, az eredeti maradjon meg. [link]



Be lehet tallózni másik feliratot "felirat hozzáfűzése", akkor mindkét felirat látszik. Én PotPlayert használok, gondolom máshol is hasonló. Persze mindkét feliratot előzőleg igazítottad, hogy ne legyen csúszás.

Annyira nem macerás mint leírni...:))

2021. máj. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Nagyon jó link!
2021. máj. 19. 07:06
 3/3 A kérdező kommentje:
Hogy kell a VLC-n tologatni a feliratot? Próbáltam, de nem találtam erre megoldást, pedig ez lenne a legegyszerűbb.
2021. máj. 23. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!