Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sziiasztok! Nem rég hallottam...

Sziiasztok! Nem rég hallottam róla hogy olcsó a vegas pro? Igaz ez?

Figyelt kérdés
2021. máj. 18. 20:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló kérdés már volt többször:

* https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__..

* https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__..

* https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__..

a legutóbbinál megemlítettem, hogy a Vegas hivatalos oldalán ( [link] ) most van május végéig akció:

* [link]

2021. máj. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Én úgy hallottam hogy a 16-os verzió 25 amerikai dollárba került? Igaz ez?
2021. máj. 18. 20:13
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Keress rá.
2021. máj. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
34%

#2: Igen valószínű, hogy nem igaz.


Jelenleg a 18-as verzió akciósan 399 $ (akció nélkül meg 599 $).

Vagy előfizethetsz rá - akciósan - havi 15,99$-ért (egy évre előre 192 $/év):

[link]


Tetszik nem tetszik ennyi az ára, nincs ingyenebéd, ez a piacgazdaság.

Van egy rakat, ingyenes - akár nyílt forrású - alternatíva, ami lehet, hogy nem olyan csilivili, de amatőr felhasználásra bőven elegendő - megtalálod a már belinkelt topikokban.

2021. máj. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha magánfelhasználásra használod, akkor torrentezd le, a kutya se fogja nézni, amíg nem szerzel hasznot belőle.


Ha cégként használod a programot, akkor kell egy hivatalos tanúsítvány a birtoklásáról.


Ha nem szeretnéd megvásárolni a programot, akkor a DaVinci Resolve-ot ajánlom. A legtöbb funkciója ingyenes és elég felhasználóbarát a kezelőfelülete.


Két hátrányt vettem eddig észre benne a vegashoz képest:

1. A videó panning/zooming/stb-nél nincs grafikus megjelenítő, mint a Vegasnál így módosítani vele numerális értékeken keresztül elég körülményes.

2. A behúzott hanganyagokban nincsen hangsáv. Ez ritka nagy hátrány, ugyanis nem tudsz így vele normálisan hanganyagot vágni, ugyanis nincs vizuális visszajelzés a hangok változásáról.


Viszont ezeken kívűl csak ajánlani tudom, tényleg.

2021. máj. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
#5 De pont ez a lényeg hogy pénzt akarok keresni vele, ezért akarom megvenni, nem érted?
2021. máj. 19. 08:27
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ha valahol megtalálod olcsón, akkor vigyed, viszont figyelj oda a termékregisztrációra.
2021. máj. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

#2

Igaz volt, humble bundlen valóban 25$ volt (egy hete ért véget az akció), a 16-os Vegas Pro Edit meg még jó pár cucc és addon járt hozzá, ez nem szürkepiac.

2021. máj. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

#6: A Sony Vegas csak egy eszköz a sok közül. Olyan mint egy szép színesre festett, szénszálas nyelű kalapács.

Nem a kalapács szép színes festése adja a munkád minőségét (nem abból fogsz profitálni), hanem a szaktudásod (rendezői, operatőri, vágói - ami mind-mind egy szakma, meg kell tanulni, vannak rá képzések), amit a bármelyik, az adott célra alkalmas eszközzel - legyen az az eszköz akármennyire ronda: példánkban egy rozsdás, fanyelű, összeszigszalagozott kalapács - végzel.

2021. máj. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

#8: De most már nem igaz.

Ez van, ez a piacgazdaság, ezt - illetve hogy nem csak Sony Vegassal lehet munkát végezni - képtelen megérteni a kérdező és nyitogatja a topikokat rendre.

Fel kéne már nőni: vagy keressen elegendő pénzt a termékre, vagy vállaljon kompromisszumokat. Ez a rögvalóság.

2021. máj. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!