Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Dell Inspiron i5-6200U /8Gb...

Dell Inspiron i5-6200U /8Gb ram / AMD Radeon(TM) R5 M335 / Intel(R) HD Graphics 520/2Gb / Win10. 2016 év végi kiadású laptop , A kérdés az lenne ,hogy a Blender 3D ezen a konfigon futna e valamennyire elfogadhatóan ?

Figyelt kérdés
a válaszokat előre is köszönöm.

2021. máj. 24. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Ahhoz nem ártana egy dedikált vga.
2021. máj. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#1 hat a 335 dedikalt csak gyengecske


[link]


valoszinu menne de mint lathato se ajanlottnak se optimalisnak ("csucsnak") nem tesz eleget

minumumtol meg joval erosebb


kicsit modernebb erosebb cpu + gpu s laptop nem artana


mennyiert bezted? Mert epp most futottam wt hardverapro s hirdeteseket 200ezerig es addig sok jobb van 120-150 ert is

2021. máj. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2#

sajnos annyim nincs rá, ezt a gépet 55ért adnák és kezdésnek gondoltam a Blenderen , egyszerűbb animációban gondolkodom kezdő felhasználó, láttam az oldalt amit linkeltél de kezdő lévén nem voltam biztos benne,köszönöm a választ és azért szétnézek a hardveraprón is.

2021. máj. 24. 19:23
 4/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#5 annyiert megfeleloen arazottnak tunik, picit talan olcsonak is mondhato (egyeb kinalattal osszehasonlitva)


Xy4

2021. máj. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!