Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » VHS kazettát készülök digitali...

VHS kazettát készülök digitalizálni MT 4169 kütyüvel (és persze nem akar sikerülni), a számítógépemen Win 7 van. Érdemes-e tovább kísérleteznem, vagy Win 10 az alsó határa a siker esélyének?

Figyelt kérdés
2021. jún. 14. 08:01
 1/3 A kérdező kommentje:
És, van még az a bizonyos 64 bit, ami kellene, nem tudom, az én gépemen az van-e, vagy 32. Lehet ez is akadálya, ha nincs meg a 64 (?)...és hol tudom ezt megnézni?
2021. jún. 14. 08:03
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

Itt van hozzá xp, vista win7 driver 32bit és 64bit is.

Valószínűleg érdemes valami más videófelvevő programot használni, nem azt, amit adtak hozzá a CD-n, mert az elég fapados, valószínűleg csak mpeg1-be és mpeg2-be tud menteni, ami mondjuk elég is lehet akár, de más programmal lehet más formátumba is.

2021. jún. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Van a You tube-n hozzá egy videoismertető, annak iránymutatásával töltöttem le hozzá a netről programot....kicsit körülményes az egész folyamat
2021. jún. 14. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!