Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha törlöm a Google Play...

Ha törlöm a Google Play profilomból az egyik fizetési profilt, akkor az azzal vásárolt összes alkalmazást bukom vele együtt?

Figyelt kérdés

Tehát van egy Google profilom, két fizetési profillal. Abból az egyikkel vettem egy alkalmazást, és nem szeretném újból megvásárolni, ám ha beakarom zárni azt a fizetési profilt akkor google bácsi írja hogy:

"A profil bezárásakor az alábbi szolgáltatások is megszűnnek:

Családi Google Play

Google Play Apps"

Tehát akkor ezek szerint az appomat is bukom?



#Google #program #profil #Fizetési profil
2021. jún. 14. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne viccelj, amit már megvettél dehogy bukod.
2021. jún. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha elvesztem a bankkártyámat, akkor el fog párologni otthon a szobámból az 50"-os LED-TV-m? Mert azt is ezzel a bankkártyával vettem... :P
2021. jún. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A fizetési profil törlésével nem, a megvett alkalmazás a google fiókhoz van társítva.

Bármikor törölhetsz és adhatsz hozzá új fizetési lehetőséget, bankkártyát.

2021. jún. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Dehogy fog elveszni:) Amit vettél, az a Google fiókodban megmarad örökre!


Az előfizetésnél van úgy, hogy utána nem bírja majd levonni az összeget a Google, ha törlöd a kártya adataidat.

2021. aug. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!