Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Androidon állandóan lefagy a...

Androidon állandóan lefagy a Google alkalmazás, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Akkor is ha nem netezek kiírja, hogy lefagyott és hiába kattintok az alkalmazás bezárására, 1 másodperc múlva ismét kidobja.

Most letiltottam, hogy egyáltalán tudjam használni a készüléket.

Tegnap még semmi baja nem volt. Ma bekapcsoltam és már ezzel nyitott.

Hiába indítom újra.


2021. jún. 22. 07:20
 1/5 Pekka ***** válasza:
Lehet akár egy vírus is.Javaslom a gyári beállítások visszaállítását. Igaz, minden adatod törlődik, de legalább a vírustól megszabadulsz.
2021. jún. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Beállítások, Alkalmazások / Google, Kikapcsolás. Problémázni fog,de azért kapcsold ki. Megoldja a problémát.

Első, ez most inkább egy elcseszett szoftverfrissítésnek tűnik, mert sokunknál jött elő épp ma reggel ugyanez a probléma.

2021. jún. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Egyébként igen, kikapcsoltam nagynehezen.

Ezután mit érdemes?

Várunk amíg a Google programozói kijavítják?

2021. jún. 22. 08:58
 4/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok. A másik hasonló kérdésnél (talán eggyel volt fölötted) azt javasolták, hogy Play áruházból érdemes letölteni a frissítést, amikor kijön az új verzió. De ebben már nem akarok tanácsot adni, mert én nem fogom megtenni (nem használtam telón a Google-t eddig sem) és nem akarom más micsodájával micsinálni a csalánt :)
2021. jún. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
😋 Köszi!
2021. jún. 22. 10:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!