Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Totál szét fogják rombolni a...

Totál szét fogják rombolni a facebook csoportokat?

Figyelt kérdés

Most ugye van ez az instant csatlakozás a nyílt csoportoknál, így bármilyen troll is könnyebben becsatlakozhat.


De már a cimkéknél is módosítottak néhány csoportnál! Meg nem mindig jelenik meg az admin kezelőfelület gomb sem.


Eddig pl beírhattam címkének hogy "Time Warp" "Sven vath", stb. Sokkal könnyebben megtalálta a célközönség!,


Most meg ilyen van hogy megadhatod címkének hogy pl

Zenei csoport.


Wtf?!


Mi a jóistent csinálnak ezek?


Meg miért van az hogy valamelyik csoportom látható, valamelyik meg nem?


Eddig mindegyik látható volt, amint létrehoztál egyet.

(nem neked, hanem mindenkinek látható volt)



2021. jún. 24. 11:06
 1/6 A kérdező kommentje:

Hozzáteszem, van olyan csoportom aminél egy cimke sincs, mégis 50+ ezres..


De miért variálnak?!


10 évig jol ment minden rendesen, miért kell variálni?

2021. jún. 24. 11:12
 2/6 Kedves Vezető ***** válasza:
Én most adtam meg egy cimkét, és megjelent a csoport hírfojamában, amit nem tudok törölni. Hülyén néz ki ott. Valamit tényleg variálnak a csoportokkal, de én sem értem mi ez. Nálam sem mindig megy az admin felület androidon.
2021. jún. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Áh, kezdek beleszrni.

Szépen archiválni fogom a csoportokat, miután közzéteszek egy infót, hogy én ezt már ingyen nem csinálom tovább, vagy átadom valakinek az admin szerepet, ami lassan= a nullával.

2021. jún. 24. 11:33
 4/6 A kérdező kommentje:
A csoport beágyazása is hova lett? Eddig be tudtam ágyazni bármelyik külső oldalamba a csoportot borítóval. Stb..
2021. jún. 24. 11:55
 5/6 A kérdező kommentje:

Megtaláltam ezt a barmot aki szétbssza a csoportokat:

[link]


Új felületet kell nézni..

2021. jún. 24. 13:09
 6/6 Kedves Vezető ***** válasza:

Nem kell ezt túlgondolni mi lehet mögötte, valószínűleg pénz. A csoportokban nincs reklám, előbb utóbb az lesz a vége hogy lesz, szerintem ez annak az eleje.

Gondolj csak bele van pl egy 70 ezres csoport reklám nélkül..


Mai világban, ugyan kérlek.


Egyébként mostanra, igen mire kiépítették az userek a nagy csoportokat, most fognak jönni azzal hogy: de hát övék a platform. Látod, ha úgy ítélik meg, minden zokszó nélkül törölhetik is a csoportodat.

De azt hiszem Puzsérnak is volt ebből valami, törölték valamijét, amibe sok munkája volt, de nem tudom már a pontos ügyet.

2021. jún. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!