Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet windows 10-be...

Hogyan lehet windows 10-be beállítani, hogy a feladatkezelőben az indítás fülnél megjelenjenek az alkalmazások és rá tudjak kattintani a windows keresőbe?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám, hogy ha a windows keresőbe beírtam, hogy szolgáltatások, rá katintottam és nem nyitotta meg, mostmár nincs ott, a feladatkezelővel is ugyanez a gond, a tálcáról szoktam megnyitni, és ha megnyitom, akkor az indítás fülnél nincsenek ott az alkalmazások.

2021. júl. 3. 21:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%

Feladatkezelőben az indítás fül nem arra való hogy alkalmazásokat indítsál belőle, hanem arra hogy az automatikusan indulókat letilthasd.

Indításra ott a feladatkezelő/file/új feladat futtatása..


Az pedig hogy letiltottad az indexelést az egyéni probléma, nyilván a normál telepítés után fut és megtalál mindent, hogy miért szeretik bokánrúgni magukat az emberek (tweak programmal) azt nem tudom. :)

2021. júl. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én tudom, csak fáradt voltam és nem tudtam normálisan megfogalmazni... Kösz az értelmetlen választ.
2021. júl. 4. 11:08
 3/12 A kérdező kommentje:
Tehát, az a gond, hogy az automatikusan induló alkalmazások nem láthatók, így már érthető?
2021. júl. 4. 11:09
 4/12 A kérdező kommentje:
NAGYON ritkán kérdezek itt meg valamit, ez kb. a 3. kérdésem és eddig még egy normális, segítő választ nem kaptam. De ebben az országban ez nyilvánvaló, hogy nem segítünk másoknak, vagy ha mégis, azt bunkó módon tesszük.
2021. júl. 4. 11:13
 5/12 anonim ***** válasza:

A feladatkezelő "Indítás" fülnek nincs köze a keresőben megjelenő találatokhoz.

Windows Feladatkezelő: A teljes útmutató [link]

Windows 10 keresési trükkök [link]

2021. júl. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
14:29 Rosszul értelmezted. A windows keresőbe beírtam, hogy feladatkezelő és nem dobja ki, tehát csak tálcáról szoktam megnyitni emiatt. De köszi a két linket.
2021. júl. 4. 17:48
 7/12 anonim ***** válasza:

OK, jogos, félreértettem. Tehát akkor a keresés nem működik?

1. nyomd meg a Win+R gombot, írd be: cmd és nyomj Enter-t

2. másold be a következő sort, majd nyomj Enter-t

reg add HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Search /v BingSearchEnabled /t REG_DWORD /d 0 /f

3. most másold be ezt a sort is és nyomj Enter-t

reg add HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Search /v CortanaConsent /t REG_DWORD /d 0 /f

4. indítsd újra a gépet, próbáld meg a keresést

2021. júl. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
18:45 Uhh ne haragudj, kicsit össze-vissza vagyok ma és nem tudok figyelni mit írok. Nem a kereső nem működik, hanem amit beírok, nem dobja be (Ha így értetted, akkor bocsi). most jöttem rá, hogy ha beírom a keresőbe, hogy feladatkezelő, azt dobja ki, hogy Rendszererőforrások kihasználtságának megtekintése a feladatkezelőben, pedig előtte rendesen a feladatkezelőt írta ki. Akkor miért azt a hosszút jeleníti meg, valamit elállítottam lehet?
2021. júl. 4. 20:55
 9/12 anonim ***** válasza:

Mert nem (üzemszerűen) működik a keresőd.

Tehát:

1. nyomd meg a Win+R gombot, írd be: cmd és nyomj Enter-t


2. másold be a következő sorokat, és nyomj mindegyik után Enter-t:


REG ADD HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\BackgroundAccessApplications /v GlobalUserDisabled /t REG_DWORD /d 0 /f


REG ADD HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Search /v BackgroundAppGlobalToggle /t REG_DWORD /d 1 /f


reg add HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Search /v BingSearchEnabled /t REG_DWORD /d 0 /f


reg add HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Search /v CortanaConsent /t REG_DWORD /d 0 /f


3. indítsd újra a gépet, próbáld meg a keresést

2021. júl. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Tegnap 22 óra körül újra telepítettem inkább, mert a frissítésben hibakódot írt ki, újra telepítéssel már az is működött, ahogy a feladatkezelő is. :D
2021. júl. 5. 09:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!