Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan szoktatok jegyzetelni?

Hogyan szoktatok jegyzetelni?

Figyelt kérdés
Amikor eszetekbe jut valami érdekes, hasznosnak tűnő dolog. Hová írjátok fel, pl jegyzettömb. Vagy esetleg papírra? Létezik erre program, vagy webszájt?

2021. júl. 8. 18:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Facebook messenger, elküldöm magamnak üzenetben vagy kiposztolom úgy, hogy csak én láthatom, vagy Jegyzettömbe írom, vagy ha kell akkor táblázatba Google Táblázatok
2021. júl. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

A gyors jegyzetelés kis cetlikre huzatos nyitott ablakú szobában, így ha fontos és később is kellene, már nem fognak a szemem elé kerülni..

Ami elszáll az már nincs is. :)

2021. júl. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul vagyok attól, ha valamit írnom kell. Tudok írni, csak utálok. Már az általánosban is gépeltem olyan gyorsan, mint ahogy az előadó tanár beszélt, de értelemszerűen nem lehetett számítógépen jegyzetelni.


Azóta eltelt egy kis idő, és amit tudok azt notepadba írom, és az aláírásomon kívül nem vagyok hajlandó semmit kézzel leírni. Ha előadást hallgatok, akkor kulcsszavakat jegyzetelek, amiket kiegészítek hosszabb gondolatokra, ha emlékeztetőt írok, akkor csak a legfontosabb kulcsinformációkra emlékeztetem magam. Ennek az a hátránya, hogy lassan már mindent is felírok :( Nem hiába, akinek nincsen esze, legyen notesze!

2021. júl. 14. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!