Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Laptopot vettem. NOD 32-t...

Laptopot vettem. NOD 32-t vagy Avast-ot telepítsek rá? Melyiket ajánlanátok, gondolnátok laptopra. Nem szoktam töltögeti, legfeljebb programokat, de NEM játékokat, filmeket és zenéket!

Figyelt kérdés
Vettem laptopot és szeretném ha azért lenne rajta védelem. Most jelnleg látok rajta valami McAfee védelmi cuccot, de az angol is, meg nem ismerem. Melyiket ajánlanátok. Az asztali gépemen már volt mindkettő, de mikor legutóbb egy trójai áthatolt a NOD-on az avast-ot raktam fel próbaképp. Mostanában eléégé lelassult a gép és sokat gondolkozik. Olvastam hogy az avast lefpgja a gépet. Tudom, hogy valaki erre valaki arra esküszik, végén én döntök, hogy melyiket hazsnáljam, így inkább a döntésben segíthettek :-)
2010. aug. 28. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
mióta NOD32-t használok, nem volt vírusom! avasttal igen hamar beszaladt 1-2;) és nem azért nem volt vírusom a noddal mert nem töltögetek..a napi letöltésem kb 10-15GB
2010. aug. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Avast max 70MB Ramot zabál mindenestül, ha nagyon dolgozik, egyáltalán nem fogja a gépet. Én Nod-ot éppen amiatt cseréltem le, mert pár napig jó volt, aztán mikor frissített, szinte használhatatlanul lelassította a gépet. Mióta visszaraktam Avastot, nincs ilyen gondom. Comodo tűzfallal jó párost alkot, és ha néha leellenőrzöd MBAM-al, tuti, tiszta marad a gép.
2010. aug. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
AVAST!
2010. aug. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Inkább döntsd el, minthogy mindkettőt felrakd! Láttam olyat, ahol mindkettő ott volt, egymás mellett a kettő ikonja.


Én is McAfee-vel kaptam a gépemet, amit leszedtem róla.


ÉN avast!-fan vagyok, de elvileg a NOD32 jobb, ha megveszed!!! Vagy újságos kóddal, de mindenképp legális legyen! Az illegális NOD32 nem véd.

Igen, az avast! lassít, de erős gépen és normális internet-sávszélesség esetén elfogadható. A memóriahasználata (nálam legalább is) 20 alatt van. De így is lassít, kicsit. :)

2010. aug. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
AVAST:D
2010. aug. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem sok dolgot töltesz le akkor felesleges vírusírtó.
2016. jún. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!