Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerinted mi a tökéletes...

Szerinted mi a tökéletes védelem a számítógépnek?

Figyelt kérdés
Azontúl, hogy 100%-os védelem ugye nem létezik arra lennék kiváncsi, hogy ki milyen programokkal védi a PC-jét a külső támadások, vírusok ellen. Milyen combo-kat használtok tűzfal, vírusírtó illetve bármi egyéb programot számításba véve?
2010. aug. 28. 22:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez legalább a 10. ilyen témájú kérdés, és mindenki másra esküszik.


Én Nod-ot használok, akkor is, ha sokan szídják.

Emellett Comodo firewall-t természetesen router mögül, ahol a wifi vagy le van tiltva vagy meg van kulcsolva egy jó hosszú WPA-PSK2-vel.

Aztán haszálok még Malware Bytes Anti-Malware-t is.

2010. aug. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Én is Nod-ot használok Outposttal együtt. Ha a sokadik ilyen kérdés akkor linkelj be létszi ilyet, mert kiváncsi vagyok a válaszokra, én nem találtam.
2010. aug. 28. 22:27
 3/16 anonim ***** válasza:
72%
én ugy védem a gépem hogy nem kapcsolom be most is haverom gépéről irok hogy az ővé legyen virusos ne az enyém
2010. aug. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Az a legtökéletesebb védelem, ha nem csatlakoztatod az internetre a számítógépet és nem csatlakoztatsz rá, illetve nem helyezel bele semmilyen adathordozót. Más kérdés, hogy így van-e értelme a számítógépnek :)
2010. aug. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
tökéletes válasz :D
2010. aug. 28. 22:34
 6/16 anonim ***** válasza:
2010. aug. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
2010. aug. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 BandSz válasza:
100%

Elvileg az Ubuntu oylan biztnságos op. rendszer, h felesleges rá vírusírtó, és oszt.társamból kiindulva ez rényleg igaz.

Én win7en: Avira Antivir Premiumot használok, ebben benen van a mail szűrés, webguard, aktív figyelés, és hatalmas a vírusadatbázisa.

Régi Kerio tűzfalat, azthiszem ma már Sunbelt vagy mi a neve.

CCleaner havonta tisztántartásra+Spyware doktor. Ez is csak megszokás, mert nincs vagy nagyon kevés virusom van.

2010. aug. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 BandSz válasza:
MEg persze attól függ egy ilyen összeállítás, hogy milyen bivaj a géped =)
2010. aug. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

x64 Windows 7 Home Premium


A fapados, de sz.v.sz. a szokásaimnak megfelelő kombó:

Folyamatos: Windows Tűzfal, avast! Free Antivirus 5.0.594.

On-Demand: Windows Defender, Malwarebytes' Anti-Malware free 2.46


:)

2010. aug. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!