Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöröltem a régi MSMem utána...

Letöröltem a régi MSMem utána feltelepítettem a legújabbat, de most nem működik egyik sem. Ezért egy másik verzióval is próbálkoztam de ott azt írja ki, hogy már fel van az MSN telepítve, közbe meg semmi sem lehet rajta mivel letöröltem az egészet?

Figyelt kérdés
2010. aug. 28. 23:54
 1/6 anonim válasza:
Szerintem vegyél egy új monitort.
2010. aug. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
telepítsd újra a gépet ozt kész :D
2010. aug. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az MSN hátrahagyott fájlokat az uninstallnál. Használj ccleaner-t, hátha eltakarítja a szemetet és nem lesz nyoma a letörölt MSN-nek.
2010. aug. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tölts le teljes eltávolítót, mert a regisztrációs adatbázisban hagy nyomokat! állítólag ez működik: [link]
2010. aug. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszi szépen!! Azért a gépet nem akarom újratelepíteni mivel most vettem! :(:(


Megpróbálkozom ezzel a linkkel hátha.... :S

2010. aug. 29. 11:02
 6/6 A kérdező kommentje:
Még ezzel a linkkel sem jó, vagyis programmal! Van valakinek valami már ötlete?????
2010. aug. 29. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!