Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit gondoltok a fosspead...

Mit gondoltok a fosspead használatáról utorrent gyorsitására?

Figyelt kérdés
2010. aug. 29. 08:21
 1/7 A kérdező kommentje:
fosspeed...
2010. aug. 29. 08:22
 2/7 anonim válasza:

Nekem semmivel nem lett gyorsabb.

Próbáltam még az utorrent speedup pro nevű progit az szintén semmit nem gyorsított rajta.


De lehet hogy az én készülékemben van a hiba :D

2010. aug. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 teszla ***** válasza:
A cFosSpeed nem gyorsitó program hanem csak az internetre kepcsolódó progik prioritását tudod beállitani és optimalizálni.
2010. aug. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Maga a program semmit sem gyorsít a torrenten. Ha lelassítod vele a FELtöltésedet, akkor gyorsabb lehet a LEtöltésed. De ezt az uTorrent programban is meg lehet oldani a sávszélesség korlátozásával.
2010. aug. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nekem inkább a feltöltés megy extrém lassan,hogyan állitsam be az utorrentem?
2010. aug. 29. 12:23
 6/7 anonim ***** válasza:

Az interneted FELtöltési sebessége általában kevesbb, mint a tizede a LEtöltésednek. Ettől eleve sokkal lassabb lesz a feltöltés, mint a letöltés.

Ami előfordulhat, hogy a torrentezés szempontjából nem aktív a kliensed, vagyis a te uTorrentedhez nem tudnak kívülrő csatlakozni, mert a tűzfalad nem engedi a csatlakozást. Tűzfal általában szokott lenni a számítógépeden is, illetve ha van routered, akkor azon is be kell állítani egy port-továbbítást (Portforward) a géped felé. Így kicsivel több lehetséges embernek tudod visszaadni (feltölteni) a letöltött adatokat.

De az is lehet, hogy egyszerűen "senkinek" sem kell az, amit te letöltöttés és azért megy lassan fel.

2010. aug. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sztem nem müxik.
2010. szept. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!