Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » DCCD Klub 002- Játssz a...

DCCD Klub 002- Játssz a magadéval! demó CDhez hasonló CD-ket lehet még manapság kapni valahol?

Figyelt kérdés
Annyira imádtam azt a CD-t, hogy órákat játszottam vele és onnan származnak a kedvenc játékaim is mint a GEX, The Neverhood, Helicop..Maga a programot sikeresen megtaláltam és letudtam tölteni, úgy hogy elindult a főmenüig, de onnan tovább csak a megadott kategóriákba tudok bemenni meg az infókba viszont a játék maga nem indul el. Próbáltam számtalan helyen keresni a demóverziókat az adott játékoknak de mindegyik hibába fut. Ez gondolom ilyen újságban lehetett régen kapni ilyen demóválogatás volt, és nekem a kék lemez volt meg de sajnos kettétört mert leesett a szekrényemben de eleve karcos volt. Azóta is csak díszként áll. Újra szeretnék játszani a demókkal. Intereneten sajnos sehol nem találtam semmit, hogy hol lehetne kapni ilyet. MÉg hasonlókat sem, de konkrétan ez a 002-es érdekelne. Valaki tud esetleg róla akár nosztalgia miatt is infókat? :) Windows 10-em van amúgy.

2021. aug. 12. 22:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!