Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Rendszer HDD klónozása (-20gb-...

Rendszer HDD klónozása (-20gb-al kissebb) SSD-re?

Figyelt kérdés

A lényeg, a boot file-ok rajta legyenek, az a része, amivel ki tudom választani az operációs rendszer-t induláskor. EaseUs partition manager-el megpróbálkoztam, de a másik meghajtót, mikor elsődleges boot eszközzé tettem a bios-ba, és újraindítottam a gépet, kékhalálozott, még ráadásul pedig, win 10-es kékhalál-al miközben win 7-em van. Az ssd-n win 10 volt, de formáztam. Az ssd gpt volt, nem mbr. Azzal semmit se csináltam, szóval gpt maradt.


A kékhalálnál, winre.efi-t hiányolta.


2021. aug. 27. 00:27
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
kizárt
2021. aug. 27. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem, de úgy értem a kissebb ssd-t, hogy a szabad terület van bőven, vagyis, a hdd-n annyi van elfoglalva, amit az ssd-re másolva bőven marad még hely az ssd-n, így?
2021. aug. 27. 02:11
 3/7 anonim ***** válasza:
37%

lemez klónozásnál én nem bohóckodok windows-al:

[link]

2021. aug. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönet, bár azóta megoldottam, annyi a probléma, hogy megmaradt a C:\ és helyette, most D:\ ről fut minden, bár ez, nem igazán probléma így, legalább a C-n ott van a windows ha bármi probléma lenne.
2021. aug. 27. 07:24
 5/7 anonim ***** válasza:
86%

Erre való a Macrium Reflect free. Áthúzod (egérrel) és átméretezed.

Az EaseUs nem erre való.

Ha végeztél, a hdd-t ki KELL húzni. Ha minden ok akkor törölni róla a partíciókat.

2021. aug. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A Minitool Partition Wizard Migrate OS parancsával megoldható, amit szeretnél.

A particiókat át lehet méretezni a műveletkor

2021. aug. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Macrium-al megpróbálom, és Minitool-al is.
2021. aug. 27. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!