Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen egymást követő effektek...

Milyen egymást követő effektekkel jön létre ez a filmszerű hatás? Hogyan tudnám legegyszerűbben reprodukálni az eredményt Photoshopban?

Figyelt kérdés

Egy játékról van szó (Little Nightmares), amiben nagyon tetszik az effekt, ami az egész játékon jelen van. Próbálom Photoshopban reprodukálni az eredményt egy képpel, de nagyon nem sikerül. Találtam egyik videóban olyan jelenetet, ahol teljesen ki van iktatva minden effekt a játékból, és a nyers textúra/jelenet látszódik csak. Egy képet próbálnék olyanná varázsolni, mint amilyen magában az egész játékban az a filmszerű effekt, de nem akar sikerülni.

Itt a kép amivel próbálkozom, és egy példa, hogyan kellene kinézzen, vagy legalább megközelítőleg ezt a hatást hozná:


[link]


Értem én, hogy ez a játék 3D és más a felállás (megvilágítás, árnyékok vetülése), és más a 2D kép, de nekem majd 2D -hez kellene ilyen effekt. Pontosan milyen lépések kellenek, vagy hogyan keressek rá YT -n vagy bárhol? Mert amik vannak, ott nem éppen ilyen eredményt kapnak. Játszottam a keverési módokkal, fényerő/kontraszt, a színeket kékre állítottam, rajzoltam fekete keretet a kép köré, majd elhomályosítottam, és ráolvasztottam a képre a legkülönfélébb módokkal és áttetszőségi szintekkel, de valahogy nagyon gagyi az eredmény. Annyi biztos, hogy kell rá egy 2. réteg, amin gauss elmosás van alkalmazva egy kicsi, de ez csak egy lépés, ami sikerül, a többi nem jó.



2021. szept. 4. 19:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!