Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom telepíteni a...

Hogyan tudom telepíteni a Windows 10 Prot a laptopomra, amin eddig nem eredeti Windows 10 Home volt?

Figyelt kérdés

Most vettem meg az eredeti 10 Prot, és nem tudom hogyan kezdjek neki. A neten nem találtam erre a problémára pontos megoldást. Most tényleg mindent újra kéne ehhez telepítenem, és elveszne mindenem?:(


A sima termékkulcs beírást már próbáltam, de nem működött (gondolom vagy azért, mert 10 Home van nekem, vagy mert nem eredeti).


Előre is köszönöm!:)



2021. szept. 21. 21:44
 1/7 Alex Fly ***** válasza:
48%

Berakod a telepítési médiát, arról bootolsz és követed a telepítő utasításait.

Igen, újra kell telepíteni. És azok az adatok vesznek el, amelyről nincs biztonsági mentésed. Attól, hogy beírsz egy pro termékkulcsot, még nem fog a rendszered átalakulni...

2021. szept. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

Ha most crackelt wined van azt gyaluld le és tiszta telepítéssel mehet az új..


Ha nem lenne crackelt akkor frissülne a legális kulcs beírásakor.

2021. szept. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:D
2021. szept. 21. 22:21
 4/7 Alex Fly ***** válasza:
100%
@2: nem a crackelés a gond, hanem hogy most Home van és ő Prot szeretne. Ez két különböző verzió...
2021. szept. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

@4

Nyilván lehet ha a MS azt mondja..

[link]

De mind a crack mellékhatásai mind a szürke (féllegális) olcsó kulcsok ennek nem túlzottan kedveznek..

2021. szept. 22. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#4 HOME-ról fel lehet "frissíteni" PRO-ra, legalábbis régen volt hozzá külön kulcs és opció is a rendszerben (2019-ben csináltam)
2021. szept. 22. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek!
2021. szept. 25. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!