Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megéri megvennem a Microsoft...

Megéri megvennem a Microsoft Office 2019-et?

Figyelt kérdés
Hetente 1-2 bemutatót, vagy szöveget össze kellene összedobni. Eddig libre officeval szenvedtem. Ha nem szürkén szeretném, mert céges a laptop, akkor honnan, és mennyiért szerezhetném be?
2021. szept. 26. 08:36
 1/5 anonim válasza:
100%

Online nem jöhet szóba? Nem teljesen ugyan azt tudja, de ha nincs megadva a feladat*, akkor jó lehet:

[link]


*Arra gondolok, hogy online oktatás alatt megvolt adva mit kell csinálni és nem lehetett például kiskapitális betűt beállítani, ami rosszabb jeggyel kezdődött, így le kellett tölteni a rendeset. Ha neked ezek nélkül is jó és tudod mással helyettesíteni akkor működhet ingyen itt is.

2021. szept. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Google docs és társai? Én sose voltam Office párti van rengeteg alternatíva ha a munkahely nem követeli meg akkor kiért..?


Nem szürke piac, Microsoft oldalárol 25000Ft/év 1gépre.

[link]

Nyilván szürke piacon olcsóbb.

2021. szept. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg FreeOffice [link]
2021. szept. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2007-es Office-om van, ez volt az utolsó, amit még nem kellett aktiválni.


Az újabbak semmi többet nem nyújtanak, cserébe lassúak és fagynak.


Elég erős gépem van, volt szerencsém az Office 2019-hez (érvényes licensz, MS-ről letöltve).

Két nap szenvedés után visszaváltottam a 2007-re.

2021. szept. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Innen bátran vehetsz.Én évek óta innen vásárolok.


[link]

2021. szept. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!