Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan állítom be a windows...

Hogyan állítom be a windows intézőben ezt a funkciót?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretném, ha minden mappában, amit megnyitok, (egyrészt részletek nézetben jelenjen meg, de azt be tudtam állítani) másrészt én adhassam meg, hogy milyen oszlopok legyenek. Ha egy mappának megadom, hogy a Módosítás dátuma, Név, Méret mellett a Címkék is ott legyen, az frankó, és az a mappa meg is jegyzi, viszont szeretném, ha minden egyéb mappa is a gépen tudja a Címkék oszlopot is anélkül, hogy ott külön meg kelljen jelenítenem. Van erre mód, vagy ez csak álom? :D


Köszi a válaszokat!



2021. okt. 5. 12:42
 1/6 A kérdező kommentje:
ja, windows 10-ről van szó
2021. okt. 5. 12:42
 2/6 anonim ***** válasza:
windows intéző (vagy bármelyik mappa) > nézet > beállítod a "részletek" nézetet > mappabeállítások > nézet fül > alkalmazás mappákra
2021. okt. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Pelenkásfiú ***** válasza:

Így:

[link]

(Angol, de képek is vannak.)


Annyi, hogy ez egy mappa típusra állítja be, szóval lehet, hogy meg kell ismételned néhányszor, ha tényleg azt akarod, hogy mindenhol így legyen:

- Képeket tartalmazó

- Hangfájlok

- Videók

- Általános

2021. okt. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Pelenkásfiú ***** válasza:

Itt mutatja a mappa típusokat és hogy hogyan válthatsz köztük, ha szükséges:

[link]

Úgy látom, csak a "dokumentumokat" hagytam ki a felsorolásomból. :)

2021. okt. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez megvan, viszont a szűrési oszlopokat így sem jegyzi meg :( az ikonelrendezést igen, azt tudta eddig is.
2021. okt. 5. 13:57
 6/6 A kérdező kommentje:
Tévedtem, most megjegyezte, jó mindenhova. Köszönöm szépen!
2021. okt. 5. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!