Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Gta 5 játék közben kidob...

Jsjdjd djdjdkdod kérdése:

Gta 5 játék közben kidob semmi hibakód nem jelenik meg mi lehet a probléma ?

Figyelt kérdés

Steam-en vasároltam meg a gta V-t eddig soha semmi probléma nem volt a jatékkal mostanában pedig folyamatosan azt csinálja hogy betölt a jaték hibátlanúl megy nem akadozik es egyszer csak gondol egyet es kidob a jaték de hibaüzenet nem jelenik meg (felbontast alitottam mar, helyifajlok eppseget ellenoriztem minden rendben van mi akkor a problema ?)

Videkartya 1050 ti



2021. okt. 12. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézd emg windows eseménynaplójában hogy ott mit ír a gta esetében pontosabban hogy mit jelöl meg a hiba oknak, azon már jobban el elhet indulni.
2021. okt. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A Windows sikeresen diagnosztizálta, hogy kevés a virtuális memória. A legtöbb virtuális memóriát felhasználó programok: GTA5.exe (10068) felhasznált 5432594432 bájtot, MsMpEng.exe (4596) felhasznált 326619136 bájtot, és steamwebhelper.exe (968) felhasznált 325111808 bájtot.


ezzel lehet valami kezdeni ?

2021. okt. 12. 20:13
 3/4 A kérdező kommentje:
Na sikerült megoldani :) köszi a segítséget :)
2021. okt. 12. 20:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Most olvasom sak, de akkor a lényeg hogy megoldódott :)
2021. okt. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!