Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha a Windows 11 nem támogatja...

Ha a Windows 11 nem támogatja az i7-es procimat, akkor nem fogom tudni feltelepíteni?

Figyelt kérdés

2021. okt. 14. 05:36
 1/2 P.O.C. ***** válasza:
89%

Szinte bármire fel tudod telepíteni mókolt telepítővel.

Én egy régebbi gépemre telepítettem fel, amiben i5-3570K proci van és semmi TPM. Természetesen ez se volt támogatott.

Az alábbi video alapján csináltam:

https://www.youtube.com/watch?v=qswIMbzyLQw

A videoban módosított "appraiserres.dll" -t el tudom neked küldeni ha nincs kedved vesződni vele, bár tényleg nem sok idő.


Sokan írták hogy lehet nem kapsz majd frissítéseket, viszont én már az első összefoglaló frissítést is megkaptam erre a gépre. Bár lehet a későbbiekben majd nem.

2021. okt. 14. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy feature upgrade-t nem fog kapni, tehát minden nagyobb ugrásnál manuálisan kell elvégeznie majd a frissítést.
2021. okt. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!