Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » GTA 5 . "0xc000007b" Mi lehet...

GTA 5 . "0xc000007b" Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
A játék eredeti,már újraraktam de úgy sem működik. próbáltam már mindent szinte,frissiteni a Drivert,stb Rockstar Games Launcherben inditottam

2021. okt. 28. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
2021. okt. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már próbáltam,nem vagyok idióta, 4 napja keresem a megoldást :D
2021. okt. 28. 21:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de biztos, hogy nem próbáltál mindent. Gta 5 > Steam vagy más platform > videókártya driver


Maximum ezek lehetnek a problémák. Ha 500 millió embernél működik, akkor nem te leszel az, akinél nem fog. Ezt bíztatásként mondom. Biztos valami teljesen hétköznapi dologról van szó, csak nem voltál elég figyelmes.

2021. okt. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
3 nálam is van egy ilyen hiba ja és megnéztem elég sok embernél! nem gta de pont hogy launcherben megy nekem is! amúgy egy sokkal újabb játék gond nélkül működik!
2022. jan. 8. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!