Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik olyan felirat készítő...

Létezik olyan felirat készítő program, ami felismeri, hogy konkrétan mikor van emberi beszéd, és nekem csak a szöveget kell beírni?

Figyelt kérdés
Feliratozni szreretnék néhány több órás filmet, és ez így elég időigényes, ha végig be kell állítani az időt, hogy mitől meddig legyen ott a felirat. Van erre valami program, vagy ennek van kicsit gyorsabb módja?

2021. nov. 7. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha van hozzá angol felirat akkor fogid azt és csak azt átírod.
2021. nov. 8. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, de nincs hozzá semmilyen, épp ezért kérdeztem, hogy van-e ilyen program.. :)
2021. nov. 8. 12:12
 3/6 Hintalow ***** válasza:
100%

Nincsen ilyen. Règebben láttam próbálkozásokat, de több időt vesz el a tèvesen beszèdkènt èrzèkelt egyèb zajok miatti javìtasok, mint nulláról beidőzìteni egyet.

Èn is amikor mèg annó feliratokat kèszìtettem, simán angolt fordìtottam le subtitle workshop-ban

2021. nov. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Közben égetett feliratosam megtalátam, de azt sem lehet levadászni a filmről, ugye?
2021. nov. 8. 17:49
 5/6 anonim ***** válasza:
2021. nov. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ó, köszi, kipróbálom!
2021. nov. 8. 20:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!