Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem indul a játék?...

Miért nem indul a játék? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Letöltöttem egy játékot, feltelepítettem, lecrackeltem és amikor el akarom indítani ezt írja ki:

Physx SDK not initialized. Physx System Software will be installed.

Ez mit jelent?

Mit tegyek?


Előre is köszi!!!


2010. szept. 4. 16:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Majd mi kitaláljuk ám, hogy milyen játékról van szó meg milyen az operációs rendszered.

Amúgy vedd meg ;).

2010. szept. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

A játék: MAFIA 2

Op. rendszer: Windows 7 professional.

2010. szept. 4. 16:15
 3/15 A kérdező kommentje:
A rendszerkövetelmények is megvannak.
2010. szept. 4. 16:20
 4/15 anonim ***** válasza:

Valószínú hogy az NVIDIA PhysX-t hiányolja.

Itt találod:

[link]

2010. szept. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Tényleg azt hiányolta mert most már nem írja ki de még most sem indul valamiért. :( Amikor rákattintok az ikonra a kép elsötétül mint amikor belépek egy játékba de utána kilép és kiírja, hogy a Mafia 2 application működése leállt.

Azért köszi! Ott a pont!!!

2010. szept. 6. 21:06
 6/15 anonim ***** válasza:

vajon miért?-.-"

win7 gecci.

nekem is win7volt. rengetek játék nem indult el az Intel+ATI párosommal... átraktam a Vistát, és már semmi baj sincs:)

am az elején is leírtada hibát:D

"Physx System Software will be installed. "

"Physx rendszer szoftver nincs installálva."

2010. szept. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Hát én nem tudom, hogy neked milyen Win7-ed volt de a Vista százszor szarabb. Nekem soha nem volt Vistám mert akárkit megkérdeztem mindenki azt mondta, hogy ne rakjam fel mert nagyon szar, de egyszer haveromnak fel akartam rakni a GTA IV-et a gépére amin Vista volt és még a telepítő elindulása előtt kiírta, hogy Your System is incompatibility this softwer az én gépemre amin Win7 van meg simán ráment gond nélkül.

Egyébként meg ha nem esett volna le feltelepítettem azt a Physix-et vagy mit és így sem indul.

2010. szept. 7. 19:10
 8/15 anonim ***** válasza:

"de a Vista százszor szarabb. Nekem soha nem volt Vistám"


honnan tudod?-.-

ha nemvolt soha sem akkor honnan evszed hogy szar? igen énis igy álltam a Vistához... de kedvelem

2010. szept. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Van akinek ez jön be,van akinek az ezen kár vitatkozni.

De azért érdekes hogy a Win7 lényegében a Vista tovább fejlesztett változata.Mégis minek állt elő vele az MS ha a Vistáról a visszajelzések és eladási statisztikák jók voltak?Miért nem csak SP-ként gyártották le a Win7-ben történ javításokat a Vistához?


A Win7-el gyakorlatilag az MS veszélybe sodorta a Vistat.Mégis miért ha olyan jó?


Talán azért mert a Vista-val tervezési problémák vannak,amit tudnak valamelyest ellensúlyozni javításokkal de megszüntetni nem tudnak és jobbnak látták,új Windows verzióként piacra dobni a javított Vistat,mivel sokan a béta tesztelések után már csak a Vista név olvasatán hányingert kaptak.Mint például én és még pár 100 ezer béta tesztelő. (most indulhat a vitatkozás,de én ezzel kiszáltam:)


A kérdezőnek:


Próbáltad a játékot speciális beállításokkal futtatni,mint például:


-futtatás rendszer gazdaként

-visuális Theme kikapcsolása

-kompatibilitási módok használata(XP SP3)


Ha nem,próbáld meg csak jobb egérgombbal kattints a parancs ikonra és ott betudod állítani.


Ha igen,de mégse megy,akkor még próbáld meg a Videókártyád illesztőprogramját frissíteni.Lehetséges hogy az Újabb PhísX verzióhoz újabb driver is kell.

2010. szept. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
na hath nekunk a suliba volt vista de el volt szarta az egesz gepet
2010. szept. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!